zaloguj
SPA w Świnoujściu

SPA w Świnoujściu

Świnoujście to nie tylko miasto turystyczne, dla wielu to także miasto posiadające bogatą ofertę ośrodków zapewniających odnowę biologiczną. Nie bez powodu słynna doktor Irena Eris chciała otworzyć właśnie w Świnoujściu swoje Spa. Była bo to jednak zbyt duża konkurencja dla mniejszych ośrodków i gabinetów oferujących odnowę biologiczną. 

Dlaczego Spa  Świnoujście?

Świnoujście posiada status uzdrowiska ze względu na panujące tutaj walory klimatyczne. Już same wieczorne spacery na plaży to element bezpłatnej odnowy biologicznej. Warto skorzystać z dobrodziejstw jakie oferują nam tutejsze ośrodki i gabinety Spa. Świnoujskie Spa to miejsce wyciszenia, relaksu, odzyskania równowagi. To jak bogata jest oferta Spa, przekonamy się śledząc oferty ośrodków zajmujących się profesjonalnie odnową fizyczną i psychologiczną naszego ciała.  Spa Świnoujście to zabieg na każdą partię ciała, począwszy od zabiegów klasycznych, poprzez nowatorskie metody regeneracji skóry twarzy i ciała. Większość ośrodków w pakiecie proponuje nam konsultacje ze specjalistami, które pozwolą nam wybrać odpowiednie zabiegi.  Najbardziej znane i popularne zabiegi to przede wszystkim:

  • Hydroterapia - sauny parowe, masaże wodne, jacuzzi, bicze wodne, kapsuły
  • Balneoterapia- wykorzystanie wody i jej właściwości temperaturowych. Przede wszystkim to zabiegi z błota Morza Martwego, poprawiające kondycję skóry całego ciała.
  • Masaże - Spa Świnoujście to nie tylko bogata oferta masażu klasycznego, to także masaże miodem, błotem, kamieniami, czekoladą, masaże odchudzające, lecznicze z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i metod
  • Zabiegi modelujące sylwetkę
  • Czekoladowe terapie
  • Peeling twarzy i ciała

To tylko cześć atrakcji jakie przygotowało dla turystów Spa Świnoujście. 

Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów


Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Świnoujście Informacje
Świnoujście noclegi
Atrakcje w Świnoujściu
Atrakcje w okolicy Świnoujścia
Galeria zdjęć
Imprezy w Świnoujściu
Mapa Świnoujścia
Dojazd do Świnoujścia
Geografia
Historia Świnoujścia
Świnoujście, uzdrowisko, sanatoria, SPA
SPA w Świnoujściu
Okolice - wakacje w Świnoujściu
Świnoujście prom
Świnoujście dom wczasowy
Świnoujście noclegi
Świnoujście domki
Świnoujście kwatery
Świnoujście pokoje
pensjonaty Świnoujście
Międzyzdroje noclegi
SPA Świnoujście
Świnoujście willa
hotele Świnoujście
Świnoujście apartamenty
Mapa strony